HeroDay

Pork Prepared In Store

Refine results by:

Prices valid from Thursday August 21 2025 to Wednesday August 27 2025.
Pac

Honey Bacon Kefta Pork

1 pork (approx. 200 g)
approx. $3.80 / unit
PAC

Asian Pork Mealballs

2 balls (approx. 350 g)
approx. $5.39 / unit
$1.54 / 100 G
PAC

Italian Pork Mealballs

2 balls (approx. 350 g)
approx. $5.39 / unit
$1.54 / 100 G
approx. $14.99 / unit
$2.00 / 100 G

Hotel Cut Thai Glazed Pork Chop

4 chops (approx. 400 g)
approx. $7.60 / unit
$1.90 / 100 G

Thai, Fresh Seasoned Pork Loin Rack

1 rack (approx. 750 g)
approx. $14.99 / unit
$2.00 / 100 G

Glazed Mediteranian Pork Tenderloin

1 fillet (approx. 350 g)
approx. $7.35 / unit
$2.10 / 100 G

Honey Dijon Ham Cheese Pork Tenderloin

1 fillet (approx. 450 g)
approx. $9.45 / unit
$2.10 / 100 G
Pac

Three Pepper Glaze Pork Kefta

4 brochettes (approx. 400 g)
approx. $7.60 / unit
$1.90 / 100 G
Pac

Honey Dijon Glaze Pork Kefta

4 brochettes (approx. 400 g)
approx. $7.60 / unit
$1.90 / 100 G
Pac

Maple Chipotle Glaze Pork Kefta

4 brochettes (approx. 400 g)
approx. $7.60 / unit
$1.90 / 100 G
approx. $7.65 / unit
$1.70 / 100 G

Maple Chip Pork Burger Seasoning

2 patties (approx. 340 g)
approx. $4.76 / unit
$1.40 / 100 G

Mexican Pork Burger Seasoning

2 patties (approx. 340 g)
approx. $4.76 / unit
$1.40 / 100 G

Beef Hip Stirfry With Veggies

1 strip (approx. 380 g)
approx. $6.08 / unit
$1.60 / 100 G
PAC

Tomato Basil Pork Tenderloin

3 brochettes (approx. 400 g)
approx. $8.40 / unit
$2.10 / 100 G
approx. $7.35 / unit
$2.10 / 100 G
PAC

Yakitori Teriyaki Pork Loin

1 chicken (approx. 150 g)
approx. $3.90 / unit
PAC

Yakitori Maple Chicken Thigh

1 chicken (approx. 150 g)
approx. $3.90 / unit

Tamahawk Nagano Pork

1 pork (approx. 200 g)
approx. $7.20 / unit

Nagano Tomahawk Pork

1 pork (approx. 200 g)
approx. $5.60 / unit

Pac Cote HTL Dragon Kimchi Pork

1 pork (approx. 200 g)
approx. $4.20 / unit
Pac

Bacon Wrapped Boneless Pork Chop

1 pork (approx. 200 g)
approx. $3.80 / unit
CPAC

Maple Soya Pork Souvlak

1 pork (approx. 250 g)
approx. $7.00 / unit